Nissan представив автоматичний автомобіль NSC-2015

Nissan представив автоматичний автомобіль NSC-2015На виставці CEATEC, компанія Nissan продемонструвала прототип NSC-2015 з автоматизованою системою управління автомобілем. У ньому використовується дистанційна система моніторингу, що розпізнає оточення автомобіля за допомогою камери і мобільного комунікаційної системи четвертого покоління (4G).

На відміну від системи, що використовує GPS для визначення положення автомобіля, ця система забезпечує точне розпізнавання навколишнього оточення (навіть на підземній парковці) і використовує різні мобільні додатки для смартфонів.

Наприклад, після того, як водій покинув NSC-2015, прототип починає самостійно паркуватися, слідуючи вказівкам смартфона. Автомобіль "шукає" вільне місце для паркування, визначаючи все, що відбувається навколо. Як тільки він виявляє вільне місце, він починає автоматично паркуватися. Водій може також, за допомогою смартфона, проінструктувати автомобіль виїхати з парковки і повернутися на місце, де знаходиться в цей момент водій. Коли автомобіль паркується, автоматично спрацьовує система безпеки за допомогою камери, встановленої на автомобілі. Якщо система виявляє підозрілу поведінку, водій автоматично одержує повідомлення через смартфон.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 3-10-2012, 12:38
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх