Окуляри і iPhone використовуватимуть для "сліпої" посадки пілотів "Аерофлоту"

Окуляри і iPhone використовуватимуть для "сліпої" посадки пілотів "Аерофлоту"Окуляри, які за конструкцією нічим не відрізняються від звичайних спортивних допоможуть пілотам наосліп садити літак при тумані, грозі, високій хмарності, сильному дощі.

У "Аерофлоті" підтвердили, що такі окуляри є одним з пунктів програми інноваційного розвитку компанії, але терміни впровадження системи в серійну експлуатацію поки не затверджені.

Розробили окуляри російські фахівці Університету цивільної авіації, система складається з трьох складових: комп'ютера, iPhone зі спеціальним додатком, системи авіаційної навігації на базі GPS / ГЛОНАСС і самих окулярів. Система "сліпої" посадки працює за принципом доповненої реальності. Пілот, через легкі прозорі окуляри, бачить проекцію реального світу. Проектуються як заздалегідь задані віртуальні об'єкти, так і спеціально проектовані.

Самі окуляри надають великий кут огляду і доволі легкі. В шкельця вбудовані два дисплея розміром 2-3 см, які і передають візуальну інформацію пілоту.

Щодо ціни, то вартість окулярів складатиме близько $5 000, системи навігації $12 000, та додатку для iPhone $1 000. Творці системи стверджують, що на сьогодні вартість аналогів перевищує $40 000, що значно дорожче за російську розробку.

Нагадаємо, в російські компанії "Аерофлот" ухвалено рішення поки не докуповувати лайнери Ан-148. На думку керівництва авіаперевізника, українсько-російський літак не відповідає критерію "ціна-якість".шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 13-11-2012, 12:05
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх