В Індонезії знайшли піраміду, яка за розмірами більша, ніж єгипетська в Гізі

В Індонезії знайшли піраміду, яка за розмірами більша, ніж єгипетська в ГізіВисоченна піраміда знайдена в Індонезії. До цих пір в районі Західної Яви в Гаруті її сприймали за звичайну гору, яких у цих місцях дуже багато. У місцевих жителів навіть були городи на її схилах. Але факт того, що у гори занадто правильна форма, привернув нещодавно увагу німецьких науковців, повідомляє FaceNews.

Вони провели геодезичні роботи і виміряли опір різних геологічних шарів. В результаті було з'ясовано, що структура "гори" не може бути звичайним природним утворенням. Результати вуглецевого аналізу показали, що верхній, родючий шар грунту має вік 6000 років до Р.Х., а нижній набагато старший за нього, він датується 7500 р. до Р.Х.

Перед тестуванням проводилася серія розкопок, під час якої виявилися різні написи, висічені на каменях піраміди, прихованої під шарами землі. Фахівці кажуть, що за розміром піраміда більше, ніж Велика піраміда в Гізі.

За словами професора Бонатца з Німецького Східного Товариства (Deutsche Orient-Gesellscaaft), у висоту досягає піраміда 200 метрів, а побудували її більше 10000 тисяч років тому. На лютий 2012 року на острові Балі заплановано проведення міжнародної конференції, на якій науковці запропонують способи прискорених розкопок "Великої піраміди".

Нагадаємо, що американський супутник виявив в Єгипті 17 пірамід, засипаних піском.


Источник: http://vidgolos.com
шаблоны для dle 11.2

Новости Технологии
Добавлено: 21-02-2012, 00:19
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх