Нова технологія дозволить займатися сексом на відстані

Нова технологія дозволить займатися сексом на відстані Збулася, нарешті, мрія багатьох класиків фантастики, яка так натхненно розписана в їхніх творах. Відстань більше не є перешкодою для тих пар, які хочуть займатися сексом і насолоджуватися любовними ласками одночасно. В іспанському місті Жірона 13 вересня 2012 відбулася презентація першої в світі секс-іграшки "KLIC-Klic", для стимуляції партнера на відстані.

Інноваційний проект компанії Dikeseko зажадав двох років досліджень та інвестицій у розмірі 300 тисяч євро, а також залучення команди фахівців: експертів-сексологів, вчених-комп'ютерщиків, інженерів і техніків. "Ця іграшка зробить революцію на ринку", пояснює один з творців, Оскар Мартін. Промисловий дизайнер проекту Андре Каррула відзначив високу якість продукту, який далеко виходить за рамки концепції простого вібратора. "Це мікрокомп'ютер", говорить він. "Іграшка використовує технологію Bluetooth, а також Інтернет, що дозволяє спілкуватися з партнером на іншому боці земної кулі. Той факт, що немає ніяких кабелів для з'єднання з комп'ютером, розслаблює користувача".

Еротична іграшка запатентована, а її виробництво буде виконуватися в Китаї, щоб знизити собівартість.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 20-09-2012, 12:13
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх