NASA виділило 2,7 мільйона доларів на людиноподібних роботів

NASA виділило 2,7 мільйона доларів на людиноподібних роботівАмериканське космічне агентство фінансувало вісім грантів загальною вартістю 2,7 млн доларів для розробки проектів роботів-гуманоїдів.

Розробки людиноподібних роботів NASA відбуватимуться в рамках національної програми підтримки робототехніки National Robotics Initiative. Космічне агентство фінансувало 8 грантів вартістю від 150 тисяч до 1 мільйона доларів.

Зокрема, переможцями відбору стало декілька проектів, які займаються розробкою “скелетів” та систем пересування для роботів. Людиноподібні роботи в перспективі мали б виконувати недоступну для людини роботу.

Також фінансову підтримку отримали винахідники, які займаються системами розпізнавання загроз рельєфу на відстані для марсоходів, “шкірою” для роботів та роботами-мотузками, які завдяки своїй гнучкості змогли б проникати у недоступні для скелетних роботів місця.

Цікаво, що вже зараз на борту Міжнародної космічної станції проходить випробування автоматичний астронавт “Робонавт”. Він виконуватиме важку інженерну роботу під час наукових експериментів замість астронавтів.

До слова, роботів нового покоління можна залучати до роботи спецслужб.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 19-09-2012, 11:23
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх