онлайн казино Украины

iPhone і iPad тепер збиратимуть роботи

iPhone і iPad тепер збиратимуть роботиНайбільший у Китаї виробник електроніки Foxconn реалізує програму по заміні робітників роботами. Foxconn є одним з головних партнерів Apple і збирає для американської корпорації смартфони iPhone, планшети iPad, плеєри iPod та інші електронні продукти.

На даний момент на виробничі потужності Foxconn завезено 10 000 роботів і до кінця року очікуються поставки ще 20 000 машин, що одержали назву "Foxbots". Ще через два роки на заводах компанії будуть трудитися близько 1 млн електронних механізмів. Яка кількість службовців при цьому доведеться звільнити, не уточнюється. Відомо, що на компанію-партнера Apple працюють 1,2 млн осіб, з яких близько мільйона є жителями Піднебесної.

Автоматизовані механізми будуть виконувати за людей просту роботу, таку як напилення, зварювання і складання. Випуск кожного робота обходиться у 20-25 тис. доларів, але компанія вважає таку витрату доцільною в зв'язку з частими і численними проблемами з працівниками. Робочі навіть покінчували життя самогубством з метою отримання їх сім'ями компенсації.

Нагадаємо, Foxconn може відкрити заводи у Сполучених Штатах Америки.

Добавлено: 19-11-2012, 12:21
0
0

Похожие публикации


Наверх