Дослідження: Щедрі службовці завдають збитків роботодавцям

Дослідження: Щедрі службовці завдають збитків роботодавцямДослідники з університету Флориди з'ясували, що службовці, які отримують найкращі відгуки від клієнтів, найчастіше надають безкоштовні послуги за рахунок закладу.

Як зазначають вчені, це призводить до серйозних збитків роботодавця, аж до банкрутства фірми.

Матеріали дослідження опубліковані в Journal of Marketing.

Щороку від щедрості працівників американський бізнес зазнає колосальних збитків. За даними різних досліджень, сума розтрачених грошей становить близько 600 мільярдів доларів на рік. Виною всьому безкоштовні послуги, які надають службовці, що безпосередньо працюють з клієнтами. Найбільше від цього страждає готельний бізнес, але таких же збитків зазнають ресторани, магазини й інші підприємства, чиї працівники щодня взаємодіють з людьми.

Максимальні збитки компанії-наймачі терплять із тими працівниками, що через свої психологічні особливості потребують соціального схвалення. Бажання будь-що отримати похвалу змушує людей простіше надавати послуги за рахунок закладу.

Проблема, на думку вчених, полягає в тому, що компаніям дуже складно звільняти щедрих працівників. Роботодавці бояться, що разом зі звільненим піде і клієнт, залучений ним. І хоча задоволення клієнтів наданими послугами зростає, збитки від такого працівника набагато сильніше позначаються на фінансовому становищі фірми.

Учені вважають, що кадрові відділи повинні приділяти більше уваги підбору персоналу й по можливості одразу відсівати тих, хто схильний до подібної щедрості.

Раніше вчені з новозеландського Університету Отаго дійшли висновку, що люди, котрі працюють по 50 і більше годин на тиждень, найбільше ризикують пристраститися до алкоголю.


Источник: http://vidgolos.com
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 14-02-2012, 00:44
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх