Fuji Xerox показали кольоровий "електронний папір"

Fuji Xerox показали кольоровий "електронний папір"
Спільне підприємство Fuji Xerox представило електрофоретичний дисплей ("електронний папір"), який може виводити кольорові зображення без RGB-фільтру.

Зображення на екрані формують мікрочастинки, пофарбовані в різні кольори. Частинки різного кольору реагують на різні значення напруженості електричного поля.

У дисплея дві підкладки. Під впливом поля частинки можуть або прилипати до передньої підкладці (тоді користувач бачить колір), або "повертатися" до задньої підкладці (в цьому випадку точка на екрані буде білою).

Прототип включає частинки блакитного і червоного кольорів, але згодом Fuji Xerox розраховує налагодити випуск повнокольорових дисплеїв.

Діагональ екрану-прототипа становить п'ять дюймів при роздільній здатності 600 на 800 пікселів. "Щільність" картинки – 200 точок на дюйм.

В кольорового електронного паперу компанії E-Ink (Triton) використовується інша технологія. Передачу кольорів забезпечує RGB-фільтр, який накладається на монохромну панель. Через це картинка виходить блідою.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 12-06-2012, 11:56
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх