Google подала заявки на доменні зони .youtube і .lol

Google подала заявки на доменні зони .youtube і .lolКорпорація Google подала в ICANN (компанія, яка займається реєстрацією доменних зон) заявки на ряд "довгих" доменних імен, включаючи .google і .youtube.

Всі домени, на які корпорація подала заявки, вона розділила на чотири категорії. У першу потрапляють торгові марки інтернет-гіганта (наприклад, .google), у другу — домени, пов’язані з сервісами компанії — .docs для Google Docs.

Зона .youtube віднесена до категорії доменів, які можуть бути корисні користувачам. Вона може використовуватися, наприклад, для розміщення каналів або виділення окремих жанрів. У четверту групу входять домени, які можуть бути "потенційно цікаві". До цієї категорії належить зона .lol, що походить від інтернет-мема LOL (laughing out loud — "голосно сміюся").

Як повідомляє видання AdAge з посиланням на анонімне джерело, всього корпорація подала заявки на реєстрацію понад 50 доменних імен. За кожну з заявок ICANN вимагає перерахувати 185 тисяч доларів. Разом — 9,25 мільйона доларів.

Прийом заявок на "слова-домени" був відкритий в січні 2012 року і закінчився 30 травня. ICANN отримала 1900 пропозицій, у тому числі на зони .moscow, .москва і .дети. Повний список поданих заявок буде опублікований 13 червня.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 1-06-2012, 21:04
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх