онлайн казино Украины

Яковенко зіграв проти своєї колишньої команди

Яковенко зіграв проти своєї колишньої командиКонсультація Олександра Яковенка стала в пригоді.
Ще не так давно український нападник "Андерлехта" виступав в оренді "Ауд-Хеверле". Колишні одноклубники Яковенка дали бій лідеру бельгіського футболу, але не більше.

Сам Яковенко провів на полі 30 хвилин, вийшовши на заміну у другому таймі, утім, нічим особливим не запам’ятався. Інша справа - Дьйомерсі Мбокані. Найкращий бомбардир команди продемонстрував, що не лише вправно виконує 11-метрові удари. У другому таймі конголезець холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.

Загалом ж у цьому матчі забивали виключно африканці. Утім, м’яча гамбійця Ібу гостям не вистачило, аби вчетверте поспіль зіграти внічию. 2:1 - "Андерлехт" продовжує випереджати "Зульте-Варегем" на шість очок.

Добавлено: 17-12-2012, 11:40