Коньков: Тепер усе залежить від Шевченка

Коньков: Тепер усе залежить від ШевченкаВ інтерв'ю виданню "Спорт-Експрес" президент ФФУ висловив думку, що екс-капітан збірної - найкраща кандидатура на посаду головного тренера.

- Анатолію Дмитровичу, що підштовхнуло вас до ідеї розглянути кандидатуру Андрія Шевченка, який закінчив ігрову кар'єру майже півроку тому, в якості претендента на посаду головного тренера збірної?

- Зіграли роль багато факторів. При обговоренні кандидатів думки розділилися. Одні висловлювалися на користь іноземного фахівця, інші - на користь українського. Детально проаналізував обидва варіанти і прийшов до думки, що Шевченко - оптимальний варіант для нашої команди. Моя позиція, насамперед, як футбольного людини, а не чиновника, що зі збірною повинен працювати вітчизняний фахівець. А хто, як не Шевченко, сьогодні в нашій країні має такий колосальний досвід в якості гравця, попрацювавши з такими професіоналами як Валерій Лобановський, Карло Анчелотті, Жозе Моурінью? Така людина як Шевченко буде без сумніву корисний як в молодіжній збірній, так і в головній команді країни. Я йому запропонував обидва ці варіанти. Знаючи Андрія, можу з упевненістю заявити, що він саме той чоловік, який потрібен нашому футболу сьогодні і в перспективі.

- Але ж у Шевченка поки немає тренерської ліцензії...

- Це питання часу. Франц Беккенбауер, як усім відомо, теж прийшов у збірну ФРН без ліцензії. І це далеко не єдиний приклад в світовому футболі.

- Тобто, в разі згоди Шевченка працювати в збірній, ви готові почекати, поки він отримає відповідний сертифікат?

- У цьому взагалі немає ніякої проблеми. Андрій поки може працювати як менеджер збірної. Він же не один буде входити в тренерський штаб, і, зрозуміло, серед його помічників виявляться люди, вже проходили необхідну атестацію. А з урахуванням того, що найближчі офіційні матчі збірних відбудуться лише в майбутньому році, часу у Шевченка досить.

- На який період розраховане навчання?

- Тренерські курси в три періоди займають два тижні.

- Як Шевченко відреагував на вашу пропозицію?

- Він поки думає.

- Який термін ви відвели йому на роздуми?

- Ви дізнаєтесь про це трохи пізніше.

- Які кандидатури розглядалися одночасно з Шевченком?

- Список цих людей був оприлюднений в ході недавньої наради тренерів команд прем'єр-ліги, на якому кожен міг висловитися і запропонувати свою кандидатуру. Як уже говорив, я чітко проаналізував кожен варіант і зробив вибір на користь Шевченка.

- Що очікує виконувача обов'язків головного тренера збірної Олександра Заварова, якщо Шевченко завтра ж відповість вам «так»?

- Якщо Андрій дасть згоду, ми дочекаємося його приїзду, обмовимо умови майбутньої роботи і обговоримо кандидатів в його тренерський штаб. Все буде залежати від Шевченка.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 13-11-2012, 12:00
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх