онлайн казино Украины

Суперник "Дніпра" в Лізі Європи перемагає 6:0

Суперник "Дніпра" в Лізі Європи перемагає 6:0За поразку в Україні реабілітувались сповна. Суперник "Дніпра" в Лізі Європи голландський ПСВ в рамках внутрішнього чемпіонату каменя на камені не залишив від оборони "Венло". В першому таймі двічі засмутив господарів поля Дріс Мертенс. Обидва рази успіх бельгійському форварду принесли постріли з-за меж карного майданчика.

Після перерви нігерійський нападник "жовто-чорних" Нвофор, замість скорочувати відставання, залишив свою команду в меншості. І "Венло" посипався. За 11 хвилин у ворота господарів влетіли аж 4 м'ячі. Кульбіти не просто так виконував Мертенс - він зумів оформити хет-трик.

Таке ж досягнення підкорилося Юргену Локадії. 18-річний нападник вийшов на заміну на 68-ій хвилині матчі. Але часу, що залишався до фінального свистка, футболістові цілком вистачило, щоб забити тричі. І всі голи - єдиним дотиком до м'яча - 0:6. У турнірній таблиці ПСВ ділить третє-четверте місця з "Аяксом". До лідера "Твенте" - 3 очки.

Добавлено: 1-10-2012, 13:14