Блохін: Та ейфорія, яка була після Швеції, заполонила всіх.

Блохін: Та ейфорія, яка була після Швеції, заполонила всіх.- Яким чином підвищити результативність нападників збірної України?

- Другий Шевченко з'явиться нескоро. Цю ситуацію треба виправляти в клубах. Всі здивувалися, що я взагалі взяв Шевченка і поставив його у стартовий склад. Однак старий кінь борозни не псує. У молодих хлопців немає того чуття, яке було в мене, Бєланова, є у Шеви, Мессі, Роналдо та інших. З відходом Шевченка треба замислюватися про те, як грати в атакуючий футбол без нападників. Грати у футбол як Іспанія - без нападників - ми не готові. Це проблема збірної, яка буде існувати найближчим часом.

- Чи продовжите Ви роботу?

- Питання щодо тренерського штабу не вирішене. У нас є свої проблеми, тому не знаю, чи буде штаб працювати в тому ж складі.

- Яка перспектива збірної в наступному відбірковому циклі?

- У нас дуже багато молоді, це і є перспектива. Однак якщо Коноплянка і Ярмоленко отримують травми, у нас виникає проблема - у них немає дублерів.

- Чи не шкодуєте ви, що не поміняли склад в матчі з Францією?

- Та ейфорія, яка була після Швеції, заполонила всіх. У Франції хороша команда, але і нашу команду є за що критикувати. Я б прийняв рішення щодо вибору складу точно таке ж. Якби я зіграв з Іспанією як Франція, мені б треба було подавати у відставку. Та ж Хорватія показала, як грати з Іспанією. Це був боягузливий футбол.

- Куди підуть 10 мільйонів, зароблені збірною?

- Команда показала футбол, тому за гру з Англією я б хлопців заохотив. За ТТД ми від гри до гри додавали. У 2006 році ми робили 600-700 ТТД, зараз 950-1000 з браком 22%. За цими показниками ми наближаємося до найкращих командам. Нам не вистачило реалізації та везіння.

- За 20 років ще жодного разу не було такого єднання народу і збірної, хоча були такі товариші, які у вечірньому ефірі обговорювали, коли Блохін подасть у відставку. Навіть за кордоном вболівальники писали: "Блохін - мужик!".

- Я начебто орієнтацію не міняв.

- Запрошення від зарубіжних клубів позитивно вплине на гру Ярмоленко і Коноплянки?

- Хлопцям треба переглянути деякі речі. За два тижні мені було важко підняти фізику, психологію, награти склад. Деяким вистачає того, що є зараз, а працювати над собою треба постійно. Якщо наших гравців запросять у провідні клуби, сподіваюся, їхній менталітет буде, як у Шевченка. Молоді хлопці не вийшли ще з дитячого віку і не стали професіоналами, тому перехід піде їм на користь. Але рішення за ними. Коноплянка весь час йде в центр, і його вже прораховують. Я розмовляв з ним, але важко, просто не встигаєш. Коли людина урізноманітнює свою гру, це тільки на користь. Ми не ставили йому завдання весь час бомбити, але ми не можемо приймати рішення за гравців.

- Ви сказали, що далі на Євро будете вболівати за Німеччину. Чому? Як вона змінилася з часу товариського матчу з України?

- Збірна Німеччини відіграє більш різноманітний футбол, ніж інші. Іспанію можна прорахувати, якщо знайшов ключик до іспанського стилю, то проти них можна грати. А ось Лев він знає, як можна урізноманітнити гру. У нього є гравці, які можуть переламати хід матчу, і він знає, як їх використовувати.

Юрій Калитвинцев: Після того, як Олег Володимирович в 75-м забив три м'ячі «Баварії», він зрозумів, що німецькі команди - найзручніші для нього. І для нього Німеччина - улюблена команда.

- Хачеріді можна назвати відкриттям Євро?

- Чому відкриття? Він і так добре грав до цього. Просто він перестав відповідати кривдникам. Це вже інша справа. У нас взагалі ніхто не отримував непотрібних карток, тому що ми провели роботу. А ось Керролл і Террі били наших хлопців безкарно. Суддівство має бути однаковим для всіх! Хачеріді - нормальний хлопчик, посміхається, розмовляє, треба просто знайти підхід.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 27-06-2012, 11:53
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх