"Україна-вперед" - віртуальна приймальня. А де Королевська?

"Україна-вперед" - віртуальна приймальня. А де Королевська?Чернігів одне з тих міст, яке полюбило Королевську. За її приїзди до нашого міста. Вони раз на квартал перетворювалися на атракціон нечуваної щедрості.
Так хотілося, щоб це продовжувалося безкінечно. Не судилося! На жаль.
Але у нас є мрія, щоб вона, Наталія, повернулася. Саме до її приїзду розчистили б доріжку до приймальні королівства мрій. Помріяли б разом знову.
Але у нас є мрія, щоб вона, Наталія, повернулася. Саме до її приїзду розчистили б доріжку до приймальні королівства мрій. Помріяли б разом знову.
А то вона ж обіцяли на одній з прес-конференцій розповісти «Високому Валу» про ту тумбочку, з якої вона брала гроші на виборчу кампанію. Ми б влаштували цілу Інтернет –конференцію з цього чи іншого приводу в нашому виданні.
Помріяли б разом.
А то народ цікавиться : Чим наразі займається лідер партії "Україна-вперед" Наталя Королевська?
Можливо, варто починати новий похід у велику політику найнесподіванішим шляхом? У нас є план. Чому б не почати з Інтернет-конференції на «Високому Валу».
Тим більше, на всіх прес-конференціях , Ви, Наталіє Юр’ївно, завжди приязно посміхалися, як тільки журналістська братія з нашого Інтернет-видання розкривала рота, аби поставити запитання.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-12-2012, 11:41
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх