У Військовому містечку відкрили амбулаторію

У Військовому містечку відкрили амбулаторію Після капітального ремонту відкрили амбулаторію загальної практики /сімейної медицини мікрорайону Військове містечко 14 жовтня у Прилуках.

Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Відкриття відбулося за участі голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, прилуцького міського голови Юрія Беркута, депутатів обласної ради Миколи Рудьковського та Анатолія Мирошниченка.

Керівник області зауважив, що влада і далі буде спрямовувати свою роботу на розвиток первинної ланки медичної допомоги, що дозволить значно зменшити витрати населення на її отримання та підвищити якість профілактичних заходів.

- Головне наше завдання – зробити медичну допомогу доступною і якісною для кожного. Переконаний, що спільними зусиллями ми створимо на Чернігівщині дієву систему надання медичної допомоги на рівні світових стандартів, - підкреслив Володимир Хоменко.

Він також вручив у подарунок закладу сучасний ультразвуковий інгалятор.

Після перерізання символічної стрічки почесні гості оглянули амбулаторію сімейної медицини та поспілкувалися з медичним персоналом.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 15-10-2012, 11:24
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх