Зібрали чверть ранніх зернових

Зібрали чверть ранніх зерновихПро це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Наразі сільгоспвиробники регіону активно збирають озиму пшеницю, озимий та ярий ячмені, озиме жито тощо. Також триває збір технічних культур, зокрема озимого та ярого ріпаків.

Врожайність по всіх культурах вище прогнозованої. Так, при прогнозі 25,9 центнера з гектару, фактична середня врожайність пшениці складає 36,4 ц/га. При прогнозі 21,6 ц/га ячмінь фактично дає 29,1 ц/га. Середня врожайність ріпаку також майже на 8 ц/га вища прогнозу — 22,7 ц/га.

Найвища середня врожайність по раннім зерновим та зернобобовим — у південних та центральних районах Чернігівщини: у Варвинському районі (49,8 ц/га), Ічнянському (45,2 ц/га), Козелецькому (43,5 ц/га) тощо.

В області також вже практично завершена кормозаготівля.

Заготовлено понад 270 тисяч тонн сіна, що складає 98% прогнозу та понад 110 тисяч тонн сінажу, що більше прогнозу на 18%. Продовжується заготівля силосу, основний обсяг якого очікується дещо пізніше за рахунок кукурудзи.

Жнива цього року розпочались приблизно на декаду раніше, ніж торік. Це пов’язано з раннім дозріванням сільськогосподарських культур через температурний режим кінця весни-початку літа.
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-07-2012, 13:59
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх