Сирний продукт прямо із сільського сараю

Сирний продукт прямо із сільського сараюДодалося роботи й правоохоронцям, які в цей період інспектують ринки та супермаркети, наглядають за належною якістю харчів, які зберігається та реалізовуються.

Працівники відділу по забезпеченню карантинних та ветеринарно-санітарних заходів спільно з працівниками відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області здійснили ретельну перевірку підконтрольних об’єктів: ринків, супермаркетів, об’єктів торгівлі тваринницькою продукцією, складів, баз, дитячих оздоровчих закладів та ветеринарних аптек.

В ході рейду правоохоронці в Ріпкинському районі виявили діяльність підпільного міні-цеху з виготовлення сиру сулугуні та бринзи. Двоє іноземців скуповували у населення молоко та в побутовому приміщенні свого господарства, в антисанітарних умовах виготовляли сир. Свою продукцію вони успішно реалізовували в столиці через мережу закладів швидкого харчування. При цьому жодних документів, які б підтверджували якість та безпечність молочної сировини, з якої виготовлявся продукт, надано не було. Відсутня інформація й про дослідження тварини на приховані форми маститів. Також не виключено, що до переробки приймалося молоко від корів, хворих на лейкоз. Для приготування сиру також використовувався ферментний препарат “пепсин” іноземного виробництва, на який були відсутні документи щодо реєстрації його в Україні.

Дії підприємців підпадають під статтю 227 Кримінального кодексу України – випуск на товарний ринок або інша реалізація споживачам недобро­якісної, тобто такої, що не відповідає встановленим стандартам, нормам, правилам і технічним умовам, або некомплектної продукції та товарів, якщо такі дії вчинені у великих розмірах, – караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також у бізнесменів-підпільників вилучено з обігу 40 кілограмів сиру та майже 300 літрів молока, 1.2кг препарату “пепсін” та технологічне обладнання. В результаті перевірки діяльність міні цеху припинено, винесено припис про заборону його діяльності. Загальна вартість вилученого складає понад 12,4 тисяч гривень.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 5-06-2012, 00:01
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх