Через “Невинність мусульман” Пакистан залишився без YouTube

Через “Невинність мусульман” Пакистан залишився без YouTubeУ зв'язку з поширенням в Інтернеті антиісламського фільму прем'єр-міністр Пакистану Раджа Первез Ашраф наказав заблокувати в країні доступ до відеохостингу YouTube.

Про те, що влада Пакистану заблокувала доступ до окремих сторінок на YouTube та інших відеохостингів, які містять фільм “Невинність мусульман”, повідомило видання Times of India.

На цей час пакистанська влада заблокувала уже понад 930 сайтів, в тому числі — 650 посилань на YouTube, які поширювали ролик. В міністерстві інформації Пакистану заявили, що фільм масово поширюється і це викликає хвилювання у країні.

У корпорації Google, яка володіє YouTube відмовились стирати ролик з алетернативною історією пророка Мухаммеда. Проте компанія обмежила доступ до скандального фільму в Єгипті, Індії, Лівії та деяких інших країнах.

Нагадаємо, показ фільму "Невинність мусульман" у США до дня річниці 11 вересня викликав хвилю масових протестів в ісламських
країнах.

Зокрема, незадоволення висловили тунісці. До посольства США у Каїрі єгиптяни прийшли продемонструвати своє обурення.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-09-2012, 10:54
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх