Удальцова засудили до 240 годин обов'язкових робіт

Удальцова засудили до 240 годин обов'язкових робіт
Ульянівський суд визнав російського опозиціонера Сергія Удальцова винним в нанесенні побоїв двадцятирічній студентці, активістці "Молодої гвардії" Ганні Поздняковій. Його засудили за частиною 1 статті 116 КК РФ до обов'язкових робіт на 240 годин.

У частині 1 зазначено, що обов'язкові роботи "полягають у виконанні засудженим безкоштовних суспільно корисних робіт у вільний від основної роботи чи навчання час".

"Вид обов'язкових робіт і об'єкти, на яких вони здійснюються, визначаються органами місцевого самоврядування за погодженням з кримінально-виконавчими інспекціями", - зазначено у законі.

Також повідомляється, що частина 3 цієї ж статті встановлює, що, у разі злісного ухиляння засудженого від обов'язкових робіт, вони замінюються примусовими роботами або позбавленням волі.

Нагадаємо, у ніч на 15 червня Удальцов через свій Twitter заявив, що не візьме участі в засіданні ульянівського суду, яке відбудеться пізніше.

Як відомо, опозиціонер стверджує, що журналістка без дозволу проникла в квартиру, в якій в цей день проводився обшук.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 28-06-2012, 11:43
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх