онлайн казино Украины

На Валу в Чернігові зривають стару бруківку: хто і чому розпочав капітальний ремонт

Сьогодні, 10 червня, нашим журналістам стало відомо, що на гарматній алеї чернігівського Валу розпочались роботи з демонтажу старої бруківки, а МАФи, які були на ній розташовані, перенесли трохи в глибину Дитинця. Самі гармати теж на час ремонту приберуть з їх звичних постаментів.

Приїхавши на місце, ми побачили як з десяток робітників розбирають бруківку та складають її на піддони. За словами начальника міського управління ЖКГ Ярослава Куца, роботи з демонтажу бруківки зараз проводяться на прохання КП "Зеленбуд".

- Роботи з демонтажу старої бруківки розпочали раніше за проханням балансоутримувача цієї ділянки – КП «Зеленбуд». Вони беруть її на відповідальне зберігання, аби її не викидали на сміття. Тобто замовником цих робіт є «Зеленбуд», в той час як капітальний ремонт Валу, а саме друга його черга, розпочнеться 22 червня, - сказав пан Куц.

На Валу в Чернігові зривають стару бруківку: хто і чому розпочав капітальний ремонт, фото-1
Також він додав, що роботи проводяться силами "УТБ-Інжиніринг". Саме ця компанія, вчора 9 червня, перемогла у відкорегованому проєкті закупівлі - "Капітальний ремонт парку ім. Коцюбинського в Чернігові (Коригування 3)". Основні ремонтні роботи вони зможуть розпочати лише 22 червня, бо тоді спливає термін у 10 робочих днів на оскарження торгів.

Коштує капітальний ремонт всього Валу - 288 165 300 гривень. Скільки з цієї суми піде на ремонт конкретно гарматної алеї поки невідомо, та й взагалі ці роботи ще не профінансовані.

- Щодо фінансування ремонтних робіт, то на них ще не виділено жодних коштів. Чекаємо відповіді від Міністерства культури, в гіршому випадку кошти виділятимуться з міського бюджету. Інших варіантів у нас немає, - зазначив начальник управління ЖКГ.

У свою чергу, в заповіднику "Чернігів Стародавній" зазначають, що роботи як на нижній частині Валу, так і на гарматній алеї, фінансуються з бюджету міста і повністю законні.

На Валу в Чернігові зривають стару бруківку: хто і чому розпочав капітальний ремонт, фото-7
- Всі ці роботи заплановані міською радою і фінансуються з місцевого бюджету. Заповідником «Чернігів стародавній» із погодженням з Міністерством культури, ця земля тимчасово передана місту, і тому всі роботи проводяться законно, - розповів в.о генерального директора НАІЗ "Чернігів Стародавній" Володимир Хомич.

Він також відзначив, що управління ЖКГ та міська влада обіцяють зробити гарматну алею за 2-3 місяці, і планують встигнути все до Дня міста.

Нагадаємо, що зараз на фінальній стадії знаходяться ремонтні роботи на другій частині Нижнього Валу. А окрім цієї ділянки та гарматної алеї, планується ремонт території від Спасо-Преображенського собору до історичного та художнього музеїв, а також ділянки від цитаделі, де зараз знаходиться пам'ятник Тарасу Шевченку до будинку полкової канцелярії та сходів до Річкового порту.

  • 0
Добавлено: 11-06-2021, 08:05
0
443

Похожие публикации


Наверх