онлайн казино Украины

МНС радить закрити школи та дитсадки, поки не пізно

Міністерство надзвичайних ситуацій України рекомендує закрити з 1 по 5 лютого школи та дитячі садки в зв'язку з низьким температурним режимом.

Про це на прес-конференції заявив директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук.

"Міністерство надзвичайних ситуацій рекомендує після пониження температури до 20 градусів не проводити заняття в школах. Дитячі садки на цей період закрити і дати час батькам, хто з маленькими дітьми, побути вдома, поки пройдуть морози. Якщо ми на тиждень дамо людям відпустки для догляду за дітьми, то нічого страшного не станеться, а ми збережемо здоров'я дітей", - заявив Квашук.

За його словами, такі морози прийдуть в Україну з 1 по 5 лютого.
Тим часом в Україні вже діють 100 пунктів для обігріву громадян, і до кінця дня їхня кількість збільшиться до 600.

"З сьогоднішнього дня на території України Міністерством розгорнуто і вже працює 100 пунктів обігріву для надання допомоги населенню. Там можна буде зігрітися, можна випити гарячого чаю і відпочити ... До кінця дня по Україні таких пунктів буде близько 600", - заявив Квашук.

За його словами, такі пункти розгорнуті у всіх обласних центрах і до кінця дня планують відкрити такі пункти в усіх районних центрах.

Як зазначив Квашук, подібні центри, в першу чергу, відносяться до громадян без постійного місця проживання.

Нагадаємо, МНС України сьогодні заявило, що в Україні до 7 лютого очікується до 33 градусів морозу, що досягне критеріїв стихійного гідрометеорологічного явища.


Источник: http://gazeta.ua

  • 0
Добавлено: 27-01-2012, 12:04
0
257

Похожие публикации


Наверх