онлайн казино Украины

Український фотохудожник отримав Кайзерівську премію

Український фотохудожник отримав Кайзерівську преміюУкраїнський фотохудожник Борис Михайлов став лауреатом міжнародної премії Goslarer Kaiserring за 2015 рік.

На презентації в п'ятницю ввечері, 9 січня, у східнонімецькому місті Гослар журі цієї престижної мистецької премії вшановували 76-річного фотографа з Харкова як "провідного хроніста радянського і пострадянського суспільства", повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство epd7.

Офіційне вручення премії відбудеться 10 жовтня в Госларі.

Кайзерівська премія міста Гослар не має призового фонду, але вважається однією з найбільш важливих нагород у світі сучасного образотворчого мистецтва.

Борис Михайлов, нині один з найбільш відомих сучасних фотографів, свій творчий шлях розпочав у Харкові, де спочатку працював інженером на заводі. З перших фотографічних дослідів його цікавила соціальна сфера життя. На Заході найбільш відомим є його цикл фотографій бездомних Харкова та людей, які після розвалу Радянського Союзу не змогли знайти своє місце в житті і забезпечити собі гідне існування в новій соціальній системі. Нагороджений багатьма престижними міжнародними преміями. Його роботи представлені в багатьох музеях світу. Обраний членом Академії мистецтв у Берліні. Живе і працює в Берліні та Харкові.

Добавлено: 12-01-2015, 11:41
0
0

Похожие публикации


Наверх