Мій вихід зі «Свободи» – сигнал для опозиції, – депутат Чернівецької облради

Мій вихід зі «Свободи» – сигнал для опозиції, – депутат Чернівецької облрадиКерівник фракції ВО «Свобода» в Чернівецькій облраді, депутат Чернівецької обласної ради Назар Горук заявив, що його вихід зі «Свободи» – це сигнал не тільки для лідерів «Свободи», а й опозиції в цілому, від тисячі «свободівців», прихильників «УДАРу» і «Батьківщини» по всій Україні: можливо, щось не так робиться?

«Можливо, не можна блокувати трибуну майже до кінця, щоб розпустити Верховну Раду України, а потім з того ні з сього розблоковувати її і давати можливість Партії регіонів далі знущатися над українським народом. Незрозуміле голосування за закон, за яким Юлію Тимошенко могли б випустити, голосування по Пенсійній реформі тощо», – зазначив Назар Горук, заяву якого щодо його виходу з партії ВО «Свобода» оприлюднила прес-служба депутата.

«Нещодавно я написав заяву про вихід з партії ВО «Свобода». Хочу дещо роз’яснити громадськості щодо такого свого вчинку.

Всеукраїнському об’єднанню «Свобода» я чесно віддавав усе, що міг: роки праці, здоров’я, сили, добробут своєї сім’ї. І я радий, що зумів підняти «Свободу» на передову буковинської політики. Через незрозумілі амбіції деяких людей, я не хочу бути учасником перетворення Буковинської «Свободи» на маргіналез буковинської політики. Мета і можливості мають бути співвимірними та вищими.

Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються у Києві в дорогих ресторанах, попивають каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи, кому яка область належить.

Скажу словами Юрія Луценка, які мені дуже сподобались: «Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосуванцями».

Дехто спекулював, мовляв Горука не було на мітингу опозиції «Вставай, Україно!». Його не було на сцені з лідерами?!

Я на мітингу був, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо! Мені немає чого там робити – на сцені з деякими людьми, які приїздять на лексусах за сотні тисяч доларів з десятками охоронців та прилітають чартерами за 30000 євро, в той час, коли мій народ голодує, виє і стогне та не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою родину, обстежити своє здоров’я і нормально жити.

Я був, є і буду в опозиції до Партії регіонів, комуністів, влади!

Хочу зазначити, що я не збираюся критикувати «Свободу» чи її лідерів. Більше того – я готовий співпрацювати й допомагати їй, у мене немає жодного конфлікту з Олегом Тягнибоком, хоча я завжди мав свою принципову позицію щодо усіх питань, пов’язаних з буковинською Свободою. Тягнибока, як людину я поважаю і добровільно склав повноваження керівника місцевої «Свободи».

Також глибоко поважаю «свободівців» з якими пліч-о-пліч боровся за побудову Української Держави на засадах соціальної і національної справедливості. Всім цим людям хочу подякувати і побажати сил та мудрості.

До мене звертаються чимало партійців з бажанням на знак солідарності зі мною вийти з партії, натомість я закликаю їх не робити цього: мій вихід не протидія, а стимул до дії! Адже у житті завжди треба бути принциповим. Зробити все, щоб ВО «Свобода» отримала тотальну владу на Буковині і разом з вами почала докорінні зміни. Якщо ви побачите, що її лідери не роблять цього, а думають тільки про себе – тоді виходьте.

Враховуючи дисципліну, за наслідком рішень обласного комітету і політради ВО «Свобода», я готовий скласти повноваження депутата Чернівецької обласної ради. Але я не хочу бути членом жодної партії.

Вірю, що мої слова не будуть даремними і увійдуть в серця тих, на кого сподіваються мільйони українців», – йдеться у заяві Назара Горука.

Добавлено: 30-04-2013, 21:06
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх