онлайн казино Украины

З 20 листопада українцям варто носити при собі паспорт, - експерт

З 20 листопада українцям варто носити при собі паспорт, - експертЮристи радять українцям з 20 листопада носити з собою паспорт, адже після прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу міліціонери можуть затримати на вулиці і для "з'ясування особи" посадити на 72 години.

Про це повідомив член Ради адвокатів Києва, кандидат юридичних наук, співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького Микола Сірий

"Як юрист хочу порадити пересічним громадянам бути після 20 листопада набагато уважніше і обережніше. У новому КПК прописані більш жорсткі правила реагування міліції на дрібні правопорушення, які тепер можуть бути кваліфіковані, як кримінальний вчинок", - заявив він.

Кесперт зазначив, документи, що посвідчують особу, особливо варто мати при собі у вечірній час. У разі затримання Сірий радить одразу звертатися до адвоката.

Нагадаємо, сьогодні набуває чинності новий КПК. Повноваження прокурорів, згідно з документом, значно розширюються. КПК також передбачає створення Державного бюро розслідувань.

За словами Генпрокурора України Віктора Пшонки, набуття чинності новим Кримінально-процесуальним кодексом змусить нести відповідальність за свої доручення прокурорів.

Похожие публикации


Наверх