онлайн казино Украины

Студенти вимагатимуть скасувати благодійні внески у вузах

Студенти вимагатимуть скасувати благодійні внески у вузахКоординатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних заявив про необхідність прийняти зміни до законодавства України щодо заборони вищим навчальним закладами приймати благодійні внески від студентів.

"Мені дуже складно уявити про "масовий психоз" студентів вищих навчальних закладів, які одночасно роблять благодійні внески однакового розміру. Це просто фантастика, враховуючи реальний матеріальний стан наших студентів. Не можна перекладати фінансові проблеми вузів на плечі студентів", - заявив Андрій Черних.

На його думку, це питання має бути врегульоване законодавством, зважаючи і на постійні скарги студентів, які "благодійні" внески змушені робити примусово, і на запевняння керівників вищих навчальних закладів про те, що рішення про сплату благодійного внеску студенти приймають самостійно.

Розробити необхідні зміни до законодавства України та передати їх усім переможцям виборчої кампанії до парламенту громадська організація "Студентський захист" пообіцяла не пізніше Дня студента 17 листопада 2012 року.

До слова, Табачник перейнявся питанням безкоштовного Інтернету для студентів.

Добавлено: 17-10-2012, 11:22
0
0

Похожие публикации


Наверх