онлайн казино Украины

Міліція розгляне версію замаху на депутата Яценка у ДТП

Міліція розгляне версію замаху на депутата Яценка у ДТПРозглядаючи усі версії ДТП біля Умані, однією з них міліція називає замах на життя народного депутата Антона Яценка.

Поки що в результаті розслідування ДТП біля Умані з Яценком лише накопичуються незрозумілі деталі.

Під час ДТП ніхто серйозно не постраждав, проте часова наближеність до парламентських виборів автоматично забарвлює інцидент і в політичні кольори.

Тоді на трасі зіткнулися дві вантажівки, одна з котрих відлетіла на два автомобілі, що їх використовував штаб народного депутата Антона Яценка. Якщо мікроавтобус уник зіткнення, то у припаркованого на узбіччі "Мерседеса" такого шансу не було.

"Якщо б я був в машині, то я б зараз уже не був би живий, вірогідно. Мене дуже турбує, я не розумію, як можна в'їхати в стоячу машину на "Камазі" і на іншій вантажівці", - заявив Яценко.

"Я хочу, щоб це перевірили, чи це замах на вбивство нардепа і кандидата в депутати, чи то просто, ну, випадкова річ", - додав потерпілий.

Нагадаємо, на трасі Вінниця - Кіровоград поблизу заправки сталася ДТП за участю агітаційного мікроавтобуса народного депутата від Партії регіонів і кандидата Антона Яценка.

Добавлено: 17-10-2012, 11:20
0
0

Похожие публикации


Наверх