онлайн казино Украины

Луценко почувається зле і не має брезенту для пошиття рукавиць

Луценко почувається зле і не має брезенту для пошиття рукавицьСоратниця екс-міністра Лариса Сарган повідомила, що у Юрія Луценка в колонії відкрилися 4 виразки.

"У нього відкрилися 4 виразки. Але на крайній випадок у Юрія Віталійовича є з собою 4 уколи зі знеболюючим", - розказала Лариса Сарган. З недавнього листа від Луценка його соратниця дізналась, що екс-міністрові доручать клеїти поштові конверти.

"Для рукавиць, про які говорили, що їх буде шити Луценко, немає брезенту", - зазначила Сарган.

Колега Юрія Луценка також додала, що в колонії і далі існують проблеми з телефонним зв'язком.

"Він телефонував, щоб продиктувати свої тези. Доходячи до слів БЮТ або "Батьківщина", він лише виголошував першу букву "Б", і відразу переривався зв'язок. І так разів 15-20. А останні півтора тижні зі зв'язком взагалі були проблеми - телефони працювали з перебоями", - заявила Лариса Сарган.

Натомість працівники колонії заявляють, що причин для тривоги у Юрія Луценка немає.

"Юрій Луценко перебуває під постійним наглядом медперсоналу. Жодних скарг, побажань та заяв на адресу адміністрації колонії від засудженого не надходило", - повідомив прес-центр Держпенітенціарної служби.

Але проблем зі стаціонарним телефонним зв'язком там не заперечують: "через пошкодження телефонного кабелю зв'язок в охоронюваній зоні не працює. Ведуться ремонтні роботи, завершення яких заплановане на 26 вересня".

Нагадаємо, у колонії Юрій Луценко шитиме рукавиці зі своїм автографом.

Добавлено: 25-09-2012, 11:39
0
0

Похожие публикации


Наверх