На Закарпатті румунську визнали регіональною

На Закарпатті румунську визнали регіональноюБілоцерківська сільська рада (село Біла Церква Рахівського району) ухвалила рішення про введення румунської мови як регіональної.

"Згідно з положеннями Закону про засади державної мовної політики, який передбачає надання статусу регіональної мови мовам національних меншин, кількість яких у регіоні складає 10% від загальної кількості населення, на ХІІ сесії сільської ради Білої Церкви від 14 серпня 2012 року було прийнято рішення застосовувати румунську мову в офіційних і адміністративних документах", – заявив голова сільради Георге Берінде у відповіді на депутатське звернення Геннадія Москаля.

До речі, як відзначили у прес-службі Москаля, відповідь голови сільради у відповідності з прийнятим законом "Ківалова-Колесниченка" написана румунською мовою.

Нагадаємо, 13 вересня на сесії Тарасовецької сільської ради Новоселицького району, що на Буковині, підтримали питання про визнання на території села румунська (молдовська) мови регіональною.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 24-09-2012, 12:30
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх