Експерт: Законопроект регіоналів про мирні зібрання – копія закону Росії

Експерт: Законопроект регіоналів про мирні зібрання – копія закону РосіїЗаконопроект № 2450 про мирні зібрання, запропонований регіоналами, із точністю копіює закон Російської Федерації про мітинги і демонстрації.

Відповідну заяву в ефірі 5 каналу зробив голова правління ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" Сергій Мельниченко.

"Якщо подивитись, проаналізувати цей закон, він повною мірою клонує федеральний закон Російської Федерації щодо мітингів і демонстрацій. Тобто, фактично, слово в слово, єдине, що деякі тези, які надто грубі звідти викинуті. І що цікаво, будь-яка команда, яка при владі, вона хоче прийняти закон на обмеження, звуження можливості впливати на будь-що опозиції, тобто тих хто неугодні владі", – пояснив Мельниченко

Він також висловив думку, що підстави для роздумів спричиняє "закупка водометів для міліції, перед тим розширення повноважень і підпорядкування внутрішніх військ Президенту, 17 тисяч відеокамер хотіли закупити і встановити в місцях масового скупчення людей у Києві".

До слова, активісти збирають підписи проти закону про мирні зібрання.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 7-09-2012, 10:49
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх