Регіонал: Щербань не вважав Тимошенко замовником свого вбивства

Регіонал: Щербань не вважав Тимошенко замовником свого вбивстваДепутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв запевнив, що не чув прізвища Юлії Тимошенко в числі замовників вбивства Євгена Щербаня.

"Я буду свідчити, що від Щербаня прізвища Тимошенко я не чув. Він мені сказав, що: "Вони вже все вирішили", маючи на увазі, що його (Щербаня) уб’ють", - заявив регіонал.

Також Юрій Болдирєв додав, що Щербань замовником свого вбивства назвав Лазаренка. Померлий також казав, що убивство Ахатя Брагіна замовив той же Лазаренко.

Екс-заступник генпрокурора Микола Обіход зазначив, що, якщо Лазаренка повернеться до України після звільнення з в’язниці США у листопаді цього року, його арештують прямо в аеропорту. До того ж, додав Обіхід, терміни давності в економічних злочинів Лазаренка не сплив через те, що він був у розшуку.

"Відносно людини, яка перебуває у розшуку, строк давності призупиняється, якщо його арештовують, знову починають текти терміни давності", - пояснив він.

Обіход припустив, що Лазаренко міг замовляти злочини в Україні, коли сам був у США.

"Я не буду говорити все, що я знаю, але я не думаю, що у справі Лазаренка будуть закінчені терміни давності", - зазначив Обіхід.

Регіонал Болдирєв нагадав, що такий злочин як замовне вбивство взагалі не має термінів давності.

У Генпрокуратурі обіцяють найближчим часом пред'явити Юлії Тимошенко обвинувачення в убивстві Євгена Щербаня. Щербань загинув у донецькому аеропорту 3 листопада 1996 року.

До слова, син убитого депутата Євгена Щербаня Руслан вважає, що в смерті його батька фатальну роль зіграли гроші й вплив.

Керівник управління зв’язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук заявив, що причетність Руслана Щербаня, сина загиблого народного депутата Євгена Щербаня, до вбивства перевірятиметься.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-08-2012, 13:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх