Тимошенко дозволили подзвонити родичам

Тимошенко дозволили подзвонити родичам
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко отримала дозвіл від керівництва Качанівської виправної колонії на телефонний дзвінок родичам.

"Нагадуємо, що відповідно до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань для надання телефонних розмов засудженим використовується телефон чергової частини або таксофон, встановлений на території установи виконання покарань. Окремо зверталась увага, що надання телефонних розмов засудженим, які перебувають у лікувальних закладах МОЗ України, чинним законодавством, а також відомчими або міжвідомчими нормативно-правовими актами не передбачено", – відзначають у прес-службі ДПтС України.

У відомстві також додають, що, "враховуючи наявні сімейні обставини Тимошенко, керівництво пенітенціарного закладу надало їй можливість здійснити телефонний дзвінок у винятковому порядку".

Нагадаємо, Глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що готовий відвідати Юлію Тимошенко в суботу, проте, за його словами, він не має достовірної інформації від ДПтС України про дозвіл на зустріч з екс-прем'єром.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 11-08-2012, 13:11
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх