онлайн казино Украины

Митрополит Володимир визначився з наступником

Митрополит Володимир визначився з наступникомУ суботу глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир (Сабодан) переїхав у свою резиденцію у Києво-Печерській лаврі і приступив до виконання своїх обов'язків.

Головним рішенням синоду стало призначення нового керуючого справами УПЦ МП архієпископа Антонія (Поканіча), якого джерела називають можливим наступником першоієрарха, пише "Комерсант-Україна".

Слід нагадати, що під час хвороби Володимира управління Київською єпархією доручили комісії з трьох архієреїв. Проте в січні Священний синод вирішив скасувати комісію і передати цю функцію в одноосібне ведення намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя).

Засідання синоду під час хвороби першоієрарха проводив найстаріший за хіротонією (висвячення в сан), митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел (Саввін), що є прихильником зближення УПЦ МП і РПЦ.

Крім того, синод за результатами перевірки фінансової діяльності Київської єпархії зняв з посади настоятеля споруджуваного кафедрального храму Воскресіння Христового, особистого секретаря митрополита архієпископа Олександра (Драбинка).

  • 0
Добавлено: 14-05-2012, 13:01
0
149

Похожие публикации


Наверх