онлайн казино Украины

Поліція моніторить ситуацію поміж патріархатами

Поліція моніторить ситуацію поміж патріархатамиСпівробітники Чернігівського відділу поліції посилили співпрацю з представниками Української православної церкви Московського та Київського патріархатів, храми яких розташовані в місті.

Поліція не втручається у справи церкви, натомість контакти з різними конфесіями активізуються для мінімізації потенційних загроз релігійного протистояння.

Під час комунікації обидві сторони обговорюють взаємодію щодо недопущення провокацій, насильницьких дій, розкрадання майна церков, проявів релігійної ворожнечі та нетерпимості в процесі врегулювання міжконфесійних відносин в Україні.

Кожна людина має право самостійно визначатися з церквою, до якої ходити. Завдання поліції – щоб ідеологічне протистояння конфесій не переросло із суперечки в порушення норм закону.

«Поліція тримає ситуацію під контролем і буде реагувати на будь-які прояви міжконфесійних протистоянь, – повідомив начальник Чернігівського відділу поліції Володимир Реберг. – Для забезпечення публічного порядку місто посилено додатковими пішими патрулями».

Нагадаємо: нещодавно зустріч із представниками Української православної церкви Московського та Київського патріархатів проводив начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін.

  • 0
Добавлено: 31-10-2018, 08:30
0
1 158

Похожие публикации


Наверх