У Партії регіонів сподіваються у четвер прийняти КПК

У Партії регіонів сподіваються у четвер прийняти КПК Такі думки озвучив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу.

Депутат нагадав про те, що в сесійній залі парламенту вже розглянули близько тисячі поправок до КПК, і в середу депутати присвятять півдня роботі над цим законопроектом.

"Завтра, я думаю, нас чекає довгий день і напружена робота. Протягом всього дня ми повинні будемо, як я сподіваюся, закінчити голосування по Кримінально-процесуальному кодексу. Якщо щось не закінчимо, може бути, що на п'ятницю трошки перетягнемо", — сказав Олександр Єфремов.

При цьому лідер фракції Партії регіонів зазначив, що депутатам у четвер також потрібно буде проголосувати за призначення керівника Рахункової палати, прийняти закон про внесення змін до державного бюджету 2012-го року, крім того, є ще "кілька дуже важливих законів".

"Якщо у нас залишиться час, то нам вкрай потрібно буде їх розглянути", — сказав він.

Нагадаємо, парламентарі підтримали поправку, якою передбачалося, що захисником може бути лише адвокат, який внесений до Єдиного реєстру адвокатів та адвокатських утворень.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 11-04-2012, 14:37
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх