Балога: Тимошенко та Ющенку треба було дати посади, бо "сильний подає руку слабшому"

Балога: Тимошенко та Ющенку треба було дати посади, бо "сильний подає руку слабшому"Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога не хоче, щоб на Україну вішали ярлик країни, в якій є політв'язні.

Про це він сказав у інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня".

"Якщо сьогодні сильні світу цього заявляють, що в нас є політв’язні, і критикують українське правосуддя, то нам потрібно робити висновки і виходити з цієї ситуації", – сказав міністр.

На його думку, це треба робити "політичними, законодавчими, правовими методами".

"У нас не повинно бути політичних переслідувань. Юлії Тимошенко є за що відповідати, проте з політичної точки зору. Якби Тимошенко не сиділа у в’язниці й пішла на вибори, то мала б рейтинг на рівні маргіналів", – вважає Балога.

За його словами, тепер Тимошенко треба дозволити лікуватися там, де вона хоче.

"У Німеччині — хай буде в Німеччині. Та хоч у найкращих клініках світу! Цим із її справи буде вилучено зайву політичну складову, оці всі надривні істерики та спекуляції", – сказав міністр.

Він також висловив думку, що Тимошенко і екс-президенту Віктору Ющенку потрібно було запропонувати посади у владі.

"Я неодноразово казав, що для об’єднання країни у 2005 році Ющенко мав би запропонувати посаду прем’єра Януковичу. Сьогодні схожа ситуація. Не потрібно було ігнорувати чинник Тимошенко. Треба було знайти місце і для неї, і для Ющенка. Бо сильний подає руку слабшому", – вважає Балога.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 7-04-2012, 14:05
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх