На Луганщині — шість мільйонерів

На Луганщині — шість мільйонерівШість жителів Луганської області задекларували мільйонні доходи, заявив голова Державної податкової служби області Олександр Антіпов.

За його словами, мільйонери задекларували доходи на загальну суму 30 мільйонів гривень. Один з них сплатив до бюджету понад 3 мільйони податку на доходи фізичних осіб. За оперативними даними, майже 15 тисяч жителів Луганської області вже подали до податкових органів декларації про доходи, одержані минулого року.

"На сьогодні найбільше подали декларацій громадяни, які мали доходи від продажу сільгосппродукції, вирощеної на самостійно обробленій землі, — 2164, одержані як спадок або подарунки — 1457, від здачі в оренду земельних паїв — 1054. Вже відзвітували перед податковими органами і майже 4 тисячі державних службовців", — сказав глава податкового відомства області.

Антіпов також сказав, що у податкових інспекціях створені всі умови для того, щоб швидко обслужити відвідувачів.

"У нас діють центри обслуговування платників податків. Вони максимально зорієнтовані на людей — працюють до 20:00, у вихідні і святкові дні. Наші фахівці не тільки приймають декларації, а й консультують, допомагають громадянам правильно їх заповнити", — сказав чиновник.


Источник: http://24tv.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-03-2012, 14:30
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх