Депресія молодих людей - наслідок жорстокого поводження в дитинстві

Депресія молодих людей - наслідок жорстокого поводження в дитинствіАмериканським ученим вдалося виявити, що ризик виникнення депресій і посттравматичних стресових розладів у молоді викликає жорстоке поводження в дитинстві. Дослідження проводилися групою фахівців Гарварду, якою керував Мартін Тейчер, повідомляє газета Time.

Протягом тривалого часу Тейчер і його колеги вивчали поведінку двохсот американців, віковий діапазон яких становить від 18 до 25 років. Велика складова задіяних людей представляли середній клас і мали досить високий рівень освіти. Зацікавлені вчені були саме в жорстокому поводженні з добровольцями в дитинстві, браком уваги батьків. Тих молодих людей, хто пережив у дитинстві автомобільну катастрофу, або групове насильство не залучали до дослідження.

В результаті досліджень, чверть молодих людей перенесла глибоку депресію, а в 7% досліджуваних виявилися посттравматичні стресові розлади. Близько 16% людей були піддані в дитинстві жорстокому поводженню, з якого можна виділити три основні форми: брак батьківської уваги, моральні образи особистості і застосування грубої фізичної сили по відношенню до дитини. У даній групі депресія була виявлена у 53%, а ПТСР у 40%.

За допомогою томографа вченим вдалося дослідити мозок учасників. Незважаючи на їх психічний стан в той момент, учасники, які пережили в дитинстві жорстке поводження спостерігалося зниження обсягів нервової тканини в двох гіпокампах, в обсязі 6%. Обсяги гіпокампу у таких людей був менше на 4%, ніж у тих, кого оточували турботою і любов'ю в дитинстві.

В процесі дослідження Тейчер з'ясував, що в момент жорстокого поводження велика кількість виділених гормонів при стресі можуть принести шкоду гіпокампу. Подібні проблеми впливають на зниження здібностей у цих людей під час стресу в зрілому віці.


Источник: http://u-news.org.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-02-2012, 12:12
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх