онлайн казино Украины

Очищення та захист печінки – дієві природні способи

Функціональні особливості печінки вражають, адже цей орган спалює жир, забезпечує обмін речовин, регулює рівень цукру в крові, а також додатково очищує її. Загалом печінка є гарантом нормального функціонування всього організму людини і будь-які відхилення від її роботи негативно впливають на стан людини та ефективність інших органів.

 

Сучасний спосіб життя людини не завжди дозволить виділити час лікуванню свого організму та печінки зокрема. Адже потрібно час від часу очищати її та відновлювати, а одним із дієвих способів стане прийом препарату regenil hepa, де використано формулу есенціальних фосфоліпідів. З його допомогою забезпечується сприятливий вплив на фізіологічні функції жовчі та печінки, а також активується природний механізм очищення організму.

Причини захворювань печінки

Спровокувати проблеми і порушення в роботі печінки можуть різні чинники і умови. Серед них слід зазначити:

  • нестача нічного сну;
  • надмірне вживання їжі без поділу на прийоми;
  • збільшення кількості смаженої чи консервованої їжі;
  • вживання алкоголю;
  • гепатит та інші аутоімунні захворювання.

Про проблеми з печінкою розповість безліч індикаторів, включаючи пожовтіння шкіри, зниження ваги та втрату апетиту, сухість у роті, темна сеча, біль у суглобах та багато іншого. Чи не зайвим буде пройти діагностику, УЗД, а також здати відповідні проби та аналізи, щоб зрозуміти, наскільки якісно працює цей орган.

Народні засоби для очищення печінки

Найпростішим інструментом є вживання особливих фруктів та овочів. Одним із них є фрукт папайя, що є вкрай поживним, а у складі присутня велика кількість цукру та клітковини. Сік цього фрукта насичений пептидами, що дозволить печінці нормально функціонувати. Крім того, речовини дозволяють знизити ймовірність розвитку раку печінки на ранніх стадіях.

Настій з кульбаб включає в себе антисептичні речовини, що також дозволяють виконати очищення печінки. Відвар потрібно пити двічі на день, підтримуючи нормальне функціонування органу. Додатково можна варити коріння цієї рослини та додавати корицю.

Куркума, що є жовтою приправою, є одним із найкращих рослин-антиоксидантів. Додавання цієї спеції дозволить підтримувати здоров'я печінки, а також захищає її від різних гепатитів. Але основна рекомендація – це дотримання режимів їжі, заборона зловживання алкоголем, жирною та солодкою їжею, а також заняття спортом та фізична активність. Час від часу також потрібна діагностика організму та перевірка у лікаря.

Похожие публикации


Наверх