Путін каже, що "Газпром" – не монополіст

Путін каже, що "Газпром" – не монополістНа думку Президента Росії Володимира Путіна, Єврокомісія необ’єктивно підозрює "Газпром" у монополізмі на європейському ринку.

"Зараз проти "Газпрому" розгорнули кампанію в європейських країнах – вишукують нібито монопольне становище на ринку. Раніше проводили виїмки документів. Хочу звернути увагу, що "Газпром" займає 27% на ринку Європи, а норвезькі компанії – 29%. Який же це монополізм?", – заявив Путін під час інвестиційного форуму ВТБ Капітал "Росія кличе!".

Він також прокоментував зниження цін для кінцевого споживача в Європі, відзначивши, що потрібно вивчити структуру ціноутворення.

"Подивіться, яка там податкова складова. Кінцевий споживач платить ціну, в якій 60% – податки. Чому наші партнери хочуть, щоб ми знизили дохід наших компаній, а вони цю податкову складову залишили", – каже російський Президент.

Нагадаємо, як заявив Голова комітету Держдуми Росії з енергетики Іван Грачов, у найближчі 5-7 років світові ціни на блакитне паливо будуть зростати, повідомляє УНІАН. Тому знижувати вартість газу за довгостроковими контрактами з європейськими споживачами підстав немає.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 3-10-2012, 13:03
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх