онлайн казино Украины

Путін про протести: Дехто каже, що груповий секс краще, бо можна сачканути

Путін про протести: Дехто каже, що груповий секс краще, бо можна сачканутиПрезидент Росії Володимир Путін висловив свою позицію щодо акції дівчат з Pussy Riot та щодо решти протестів у Росії.

Відповідні заяви він виголосив в інтерв'ю телеканалу Russia Today. яке процитувало видання Lenta.ru.

Загалом, на думку Путіна, акція Pussy Riot в храмі Христа Спасителя - не що інше, як шабаш.

Проте глава держави так і не прокоментував рішення суду у справі Pussy Riot.

Путін також додав, що російській владі варто було звертати увагу й на інші акції протесту, які відбулись ще до панк-молебня. Він говорив, зокрема, про акцію арт-групи "Війна" в московському супермаркеті в 2008 році.

Тоді, за словами політика, одна з учасниць Pussy Riot (очевидно, Надія Толоконникова) "повісила три опудала в публічному місці з написом, що потрібно звільнити Москву від євреїв, від гомосексуалістів і від гастарбайтерів".

Путін пригадав також про акцію "Війни" за участю Толоконникова в Державному біологічному музеї імені Тімірязєва.

Нагадаємо, перформанс називався "Е *** ись за спадкоємця Ведмедика".

На думку Путіна, те, що учасники акції займалися груповим сексом, - це їх справа, але той факт, що вони виклали запис процесу в інтернет, - "питання спірне".

"Деякі з любителів кажуть, що груповий секс краще, ніж індивідуальний, тому що тут, так само як в будь-якій колективній роботі, сачканути можна. Але повторюю, це справа кожної конкретної людини, але викладати в інтернет - це, на мій погляд, питання спірне і міг би підлягати теж правовій оцінці ", - піжкреслив Путін.

Добавлено: 7-09-2012, 10:57
0
0

Похожие публикации


Наверх