У Брюселі розпочався неформальний саміт ЄС

У Брюселі розпочався неформальний саміт ЄСЄвропейські лідери намагаються знайти спосіб владнати ситуацію з економікою зони обігу валюти євро, ослабленою борговою кризою.

На порядку денному — ситуація в Греції, де в червні відбудуться вже другі дострокові парламентські вибори.

Президент Франції Франсуа Олланд, який вперше бере участь у саміті ЄС, заявив увечері в Брюсселі:

"Я гадаю, що Греції належить зробити 17 червня важливий вибір, і цей вибір має бути європейським. Нам необхідно надіслати сигнали Греції. Я хотів би сказати, що Франція хоче, щоб Греція залишилася в єврозоні. Греція має поважати ті зобов’язання, які вона вже взяла на себе, але в той же самий час єврозона повинна продемонструвати, що вона здатна підтримати Грецію", — сказав Франсуа Олладн.

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заговорив про банк для європейської валюти.

"Якщо ми не хочемо проводити подібні зустрічі нескінченно, нам необхідно мати справу з довгостроковими питаннями, які стосуються безпосередньо ключових умов успіху єдиної європейської валюти: мова йде про банк, який стояв би за цією валютою, про чіткі довгострокові плани, які забезпечували б стійкість цієї валюти. Нам необхідно вирішувати ці питання, інакше подібні кризи будуть повторюватися знову і знову", — підсумував Девід Кемерон.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 24-05-2012, 10:21
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх