онлайн казино Украины

Меркель і Олланд обіцяють працювати разом

Меркель і Олланд обіцяють працювати разомФранцузький президент Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель висловили готовність виробляти спільні підходи до вирішення європейських проблем, незважаючи на наявні у них розбіжності щодо способів стимулювання економіки.

"Незважаючи на наші розбіжності, я хочу продемонструвати довіру, послідовність і спадкоємність історії", — сказав французький президент на спільній прес-конференції за підсумками першої зустрічі з канцлером ФРН, додавши, що "ця зустріч показує, що Франція і Німеччина хочуть працювати разом".

Ангела Меркель, зі свого боку, запевнила, що не боїться існуючих розбіжностей.

"Всі бачать між нами більше розбіжностей, ніж існує насправді", — сказала канцлер, наполягаючи на тому, що між нею і французьким президентом більше спільного, ніж розбіжностей.

Обидва лідери підтвердили, що хотіли б зберегти Грецію в єврозоні.

"Ми хочемо зберегти Грецію в єврозоні", — сказала Ангела Меркель.

Вона зазначила, що угоди з кредиторами повинні поважатися, так само як і вибір грецьких виборців.

Для збереження членства Греції необхідно виконувати взяті на себе зобов'язання.

"Ми також зробимо Греції пропозиції щодо стимулювання зростання", — додала Меркель.

"Я розраховую, що ми зможемо сказати грекам, що Європа готова додати заходи з підтримки росту і підтримки економічної активності, щоб Греція змогла повернутися до зростання", — сказав зі свого боку французький лідер.

Говорячи про бюджетний пакті ЄС, Француа Олланд нагадав, що він виступав за його перегляд в ході виборчої кампанії, щоб включити в нього заходи по підтримці економічного зростання.

  • 0
Добавлено: 16-05-2012, 14:59
0
241

Похожие публикации


Наверх