4 Професійні Поради Щодо Гри В Омаху – Як Грати, Стратегії Та Правила


Омаха покер — одна з азартних ігор, у яку люди грають регулярно, щоб отримати довгостроковий прибуток. Щоб бути найкращим гравцем, ви повинні використовувати кожну потенційно прибуткову ситуацію. Якщо ви ще не отримуєте прибуток від омахи, вам варто подумати про те, щоб додати її до ваших додаткових переваг. Однією з найкращих переваг омахи є різноманітність варіантів. Омаха покер пропонує різні варіанти Омахи, такі як Ліміт Омаха Хай, Ліміт Омаха Хай Лоу, Пот Ліміт Омаха Хай та Пот Ліміт Омаха Хай Лоу. В омаху можна грати без ліміту та структури ліміту розповсюдження, але більшість ігор в омаху грають з однією з чотирьох структур, згаданих вище. Ви маєте перевагу перед багатьма гравцями, якщо оволодієте правилами для кожного варіанту Омахи. Лише кілька речей стоять на заваді постійному прибутку, коли ви вивчите правила Омахи. Заходьте на сайт Вбет юа та опануйте азартні ігри, не виходячи із дому.

1 – Опануйте правила


Як ми вже зазначали у вступі, одна з величезних переваг гравця в Омаху — це щире усвідомлення правил. Звичайно, правила не є неймовірно складними, якщо Омаха була вашим першим знайомством з онлайн-покером. Однак, омаха рідко є основним варіантом покеру, який ви вивчаєте. Оскільки флоп, терн і рівер однакові, а ви починаєте з закритих карт, гравці в Техаський Холдем знайомі з основами Омахи. Однак між двома іграми є величезна різниця. По-перше, ви починаєте з чотирьох лункових карт, а не з двох, але це не призводить до найбільш критичної помилки. Правила омахи хай-лоу складніші. Хоча ви все одно повинні використовувати дві закриті карти, ви можете використовувати різні карти для високої та низької рук.

Отже, ось приклад омахи хай-лоу


У вас на руці туз, двійка, трійка і король, а на дошці є туз, туз, четвірка, шістка і король.
Користувачі використовують туза та короля з вашої руки, щоб створити цілий будинок для вашої старшої руки. Використовуйте двійку і трійку з вашої руки для лоу туза, двійки, трійки, четвірки та шістки.

2 – Табурети з двома ніжками, що перекидаютьсяПрофесійні гравці в Омаху розуміють, що найкращі стартові руки мають чотири карти, які певним чином доповнюють одна одну. Однією з найпоширеніших помилок гравців в Омаху є роздача рук тільки з двома хорошими картами або двома картами, які покращують одна одну. Це не означає, що ви повинні скинути ці руки, але ви повинні розглянути, як ваші дві інші карти допоможуть чи зашкодять вашим шансам.

Розгляньте дві руки нижче


  • Туз, туз, сімка та дев'ятка, кожна різної масті.
  • Король, король, дама та валет, причому обидва королі збігаються з однією з інших карт.

У першій роздачі є пара тузів, але немає можливості виграти. В омаха покері, на відміну від техаського холдему, пара тузів не часто виграє без покращення. Це означає, що вам, ймовірно, потрібно буде покращити принаймні пару тузів і, ймовірніше, фул хаус, щоб виграти роздачу. У секонд-хенді доступні численні варіанти. Ви можете завершити високий фул хаус, стріт і флеш. Флеш із високим королем не є міцною рукою в Омахі, але якщо на дошці з’являється туз однієї масти, у вас є найвищий можливий флеш.

3 – Перемагайте у війні та ігноруйте маленькі битви


У більшості видів онлайн-покеру є кілька способів виграти. Наприклад, деякі гравці в покер виграють багато малих і середніх банків, уникаючи великих банків. З іншого боку, деякі гравці розуміють, що витрачають гроші на боротьбу за маленькі банки, і натомість зосереджуються на виграші кількох великих банків під час кожної ігрової сесії. Окрім виграшу, ви також можете отримати найкращі бонуси під час гри в омаха покер онлайн. Хоча немає найкращого способу стати виграшним гравцем в Омаху, я з роками виявив, що уникати більшості малих і середніх банків і вигравати кілька великих банків є найкращим способом заробити гроші, використовуючи цей стиль гри. Граючи в лімітну омаху, ви повинні виграти більше банків, щоб отримати хороший прибуток, ніж будь-коли, граючи в пот-лімітну гру, але ви все одно повинні зосередитися на виграші великих банків. З іншого боку, граючи в пот-лімітну омаху, ви можете виграти два-три великі банки поспіль і все одно заробити багато грошей, якщо ви не витрачаєте гроші на боротьбу за маленькі банки.

4 – Використовуйте шанси на перемогуЩоб бути успішним гравцем у покер майже в будь-якому варіанті гри, ви повинні спочатку навчитися використовувати коефіцієнти. Ви повинні розуміти шанси банку та знати, як їх використовувати для прийняття прибуткових рішень. Було б корисно, якби ви також дізналися все, що можете щодо очікування та очікуваної вартості, обидва з яких мають багато спільного з шансами. Хороша новина полягає в тому, чи є омаха однією з найкращих форм покеру для гравців, які вчаться використовувати шанси на свою користь. Більшість гравців в Омаху неправильно використовують цю інформацію, тому шанси та очікуване значення можуть дати вам значну перевагу.

Висновок


Якщо ви шукаєте найкращий спосіб отримати довгостроковий прибуток, омаха є однією з найделікатніших форм покеру. Однак ви можете почати отримувати прибуток за столами Омахи, виконавши чотири кроки на цій сторінці. Опануйте правила, переконайтеся, що ваш табурет має принаймні три ніжки, використовуйте шанси та перемагайте у великих битвах, і ви станете успішним гравцем в омаху.

  • 0
Добавлено: 21-08-2023, 19:08
0
62

Похожие публикации


Наверх