Найкращі слот-машини з купівлею бонусів

Бонуси на ігрових автоматах - приємна можливість, яка підвищує ймовірність заробітку. В багатьох слотах бонуси включають особливий режим гри - з додатковими виграшами, підвищеними множниками та іншими опціями.
Тому гемблери високо цінують як акції від казино онлайн, так і ті бонуси, які можна отримати безпосередньо на ігрових автоматах. Останнім часом провайдери все частіше пропонують нову категорію слотів - ігри, в яких бонуси можна просто купити. Давайте розберемося, чи має це сенс та які кращі автомати з бонусами існують сьогодні.Які бонуси можна купити на слотахСписок доступних бонусів залежить від налаштувань автомата так само, як і при їх безплатному випадінні. Найчастіше зустрічаються наступні пропозиції:
  1. Фріспіни - безкоштовні обертання ігрового автомата. У різних слотах зустрічається як покупка конкретної кількості фрі спінів зі ставкою, яку вибрав гравець. Так і випадкова кількість фріспінів - як пощастить. Зазвичай, під час покупних фріспінів множники на барабанах суттєво зростають.Також можливе випадіння символів, що розширяються.
  2. Збільшення кількості фріспінів. Працює, якщо гравцеві вже випали безплатні спіни. Можна спробувати удачу за додаткові гроші, щоб збільшити кількість обертань наскільки пощастить.
  3. Респіни окремих барабанів. Це гарний варіант, якщо для дорогої комбінації не вистачає всього одного символа. Можна “докрутити” барабан і забрати гроші.

Інші бонуси рідко доступні для покупки. Адже вони або занадто мало впливають на виграш, або в принципі рідко зустрічаються в ігрових автоматах.

Чи варто купувати бонуси на слотах?Відповідь на це питання залежить від виду та дії бонусів, які пропонує автомат. Звичайно, якщо для покупки доступні прості фріспіни - то легше зробити нову ставку.
Але якщо під час куплених фріспінів зростають множники, можна впіймати джекпот чи частіше випадають певні подарунки - то бонус окупить свою ціну.
Тому варто окремо розглядати кожен випадок. І порахувати перед купівлею, скільки переваг здатний принести цей бонус. Та наскільки ймовірно отримати ці переваги.Кращі онлайн слоти з покупкою бонусівГральні автомати з покупкою бонусних спінів є далеко не у кожного провайдера. Ми відібрали найцікавіші з них, з щедрими бонусами.
  1. Buffalo Rising (Blueprint Gaming). Пропонує як купити вибрану величину фріспінів з множниками, так і покластися на випадкову удачу. Максимальна кількість куплених за раз бонусів - до 15 фріспінів. Множники збільшуються з кожною перемогою у безплатних обертаннях.
  2. Faerie Spells (Betsoft). Слот, у якому покупка фріспінів більш ніж оправдана - під час їх дії може випасти джекпот! Також цікаво виглядає геймплей: на бонусних рівнях знаки на барабанах міняються на цілком інші.
  3. White Rabbit (Big Time Gaming). Достатньо цікавий слот за всіма параметрами - має RTP вище 97% при середній волатильності. Дозволяє купити 15 фріспінів за 100 ставок. Безплатні спіни цікаві тим, що під час них барабани слота збільшуються. Це дозволяє отримати більше комбінацій за один спін.
  4. Dark Vortex (Yggdrasyl). Автомат, в якому недостатньо просто заплатити за купівлю безкоштовних спінів. Після оплати слоти пропонує пройти додаткову гру. Саме за її результатами визначається, скільки спінів отримує гравець. Та наскільки довгі ланцюжки диків символів чекають гравця на центральних барабанах.
  5. Wolf Legends Megaways (Blueprint Gaming). Крім купівлі фріспінів, має іншу популярну функцію - Мегавейз. Завдяки їй, кількість рядів на кожному барабані змінюється з кожним наступним обертом. А число ліній виплат може сягати більше 100 000.

  • 0
Добавлено: 14-02-2023, 12:59
0
146

Похожие публикации


Наверх