онлайн казино Украины

На всю Україну тільки на Черкащині і в Криму молокопереробні підприємства підвищили закупівельну ціну на молоко

На всю Україну тільки на Черкащині і в Криму молокопереробні підприємства підвищили закупівельну ціну на молокоУ документі говориться, що Мінагрополітики, зі свого боку, буде залучати представників молокопереробних підприємств у підготовці рішень, які вплинуть на ринок молочних продуктів. Також відомство взяло на себе зобов'язання сприяти підвищенню інвестиційної привабливості учасників ринку молока і молочних продуктів, фінансувати будівництво тваринницьких комплексів з виробництва молока, відшкодовувати вартість закуплених племінних нетелів, корів молочного і комбінованого напряму продуктивності. Також Міністерство частково відшкодовуватиме населенню вартість установок для індивідуального доїння.

У свою чергу, переробні підприємства взяли на себе зобов'язання забезпечувати закупівлю молока у сільгоспвиробників за економічно обгрунтованими цінами, сприяти стабільному і безперебійному забезпеченню потреб внутрішнього ринку, а також гарантувати належну якість молочних продуктів.

Нагадаємо, з початку поточного року закупівельні ціни знизилися з 3,78 +3,60 до гривень молока за літр. Найбільший спад цін за останній місяць спостерігається у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях. В середньому по Україні ціна впала з 3 тис. 742 грн за т до тис 3. 601 грн. Стабільна ціна спостерігається у Закарпатській, Київській, Одеській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Вартість молока зросла лише у двох областях - Черкаській та Криму.

За два місяці 2012 г, за даними Держкомстату, відбулося зменшення середньої ціни виробників на молоко, сухі вершки -. На 1,4%, тверді сири - на і вершкове масло на 1,3%, 0,7%. Це пов'язано зі зростанням обсягів промислового виробництва в січня 2012 р. У порівнянні з аналогічним періодом 2011 р, в Україні виробили на 11,7% більше вершкового масла, на 7,1% -. Жирних сирів і на 10,5% - молока рідкого обробленого.

Раніше, Мінагрополітики прогнозувало, що виробництво молока в Україні в 2012 р. зросте на 7% - до 11,9 млн т. Крім того, міністр мінагрополітики Микола Присяжнюк заявляв, що Мінагрополітики планує закуповувати молоко в 2012 р. у виробників за торішніми цінами.


Источник: http://pres-centr.ck.ua

Экономика Украина
  • 0
Добавлено: 3-03-2012, 12:40
0
481

Похожие публикации


Наверх