Сухий: Влада не може забезпечити українців роботою

Сухий: Влада не може забезпечити українців роботоюВлада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування, тому що скорочуються робочі місця.

Про це заявив заступник голови комітету Верховної ради з питань соціальної політики та праці, народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

"Всі законодавчі ініціативи у сфері соціальної політики завжди розглядаються як потреби та можливості - потреби суспільства та можливості влади. Сьогодні влада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування, тому що робочі місця скорочуються, особливо в базових галузях народного господарства", - зауважив Сухий.

За його словами, єдине, що може зробити держава - це розвивати базові галузі народного господарства та піднімати економіку.

Нагадаємо, міністр соцполітики Сергій Тіпігко нещодавно заявив, що в середу або четвер презентує новий законопроект про зайнятість.

"Ми підготували, і в середу (21 березня), максимально - в четвер - я презентую зміни до закону про зайнятість, і там вкажемо достатньо соціальних ініціатив", - зазначив він.


Источник: http://24tv.ua
шаблоны для dle 11.2

Экономика Украина
Добавлено: 19-03-2012, 13:33
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх