онлайн казино Украины

Сергій Березенко закликає кандидатів підготувати та підписати Угоду про чесні вибори та взаємопова

Сергій Березенко закликає кандидатів підготувати та підписати Угоду про чесні вибори та взаємоповаСергій Березенко закликає інших кандидатів у 205-му окрузі. підготувати та спільно підписати угоду про проведення чесних, прозорих і вільних виборів.
Про це сьогодні заявили його довірені особи кандидата Микола Носко, ректор Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, та Владислав Кухар, головний лікар Чернігівської дитячої поліклініки №1.

Також на прес-конференції було представлено проект Меморандуму про проведення чесних, прозорих і вільних позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України VIII скликання в одномандатному виборчому окрузі № 205.

«Я закликаю вас до проведення максимально чесної та прозорої кампанії. Уже сьогодні ми бачимо спроби ігнорування етичних норм політичної конкуренції та використання брудних технологій (від війни компроматів до створення кандидатських клонів). Ми маємо спільно протистояти цьому, маємо докласти зусиль, щоб припинити цю практику, попередити подібні дії безвідповідальних політиків, – йдеться у зверненні. – «Незалежно від результатів передвиборчих перегонів, кожен із нас може зробити внесок у справу повернення суспільству довіри до інституту виборів».
Сергій Березенко пропонує іншим кандидатам підготувати та спільно підписати угоду про проведення чесних, прозорих і вільних виборів. «Такий Меморандум має носити не декларативний, а практичний характер. Він зафіксує наші зобов’язання бути порядними й толерантними у веденні агітаційної кампанії… Такий документ врятує нас від політиків, що не хочуть та не вміють програвати, бо примусить зберігати гідність та самоповагу не лише під час кампанії, а й підчас та після підрахунку голосів», – зазначається у зверненні.

Кандидат у народні депутати від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» запропонував іншим учасникам перегонів долучитися до спільного написання та затвердження такого документу. «Ми включимо до Меморандуму адекватні та ефективні пропозиції. Колеги, нині не час для брудних політичних ігор. Більше того, хочу заявити, що маю інформацію про тиск на деяких кандидатів із боку опонентів. Я готовий надати належний захист аж до забезпечення фізичної охорони усім колегам-кандидатам, які до мене звернуться, – зазначив він.
«Ми маємо єднатися та демонструвати суспільству зрілий демократичний підхід. Конкурувати ідеями, а не політичними технологіями. Тож закликаю вас долучитися до цієї ініціативи. Особисто я готовий підписати Меморандум будь-якої миті», – підсумуава Сергій Березенко.

Добавлено: 7-07-2015, 09:35
0
0

Похожие публикации


Наверх