онлайн казино Украины

Сергій Березенко відкрив у Чернігові «Дитячу літню школу Чарівників»

Сергій Березенко відкрив у Чернігові «Дитячу літню школу Чарівників»У нашому місті розпочала свою роботу «Дитяча літня школа Чарівників». Це спільний проект Сергія Березенка і студії дизайну та школи естетичного виховання «Зима-літо». Мета проекту - залучення дітей та молоді до творчих майстер-класів, а також збрати кошти для потреб чернігівських бійців в зоні АТО.
Починаючи з 4 липня протягом трьох тижнів у парку «Березовий гай» досвідчені педагоги проводитимуть майстер-класи зокрема, з виготовлення оберегів, браслетів, віночків з живих квітів, квіткових гірлянд, виробів з лози та соломи, тощо. Заняття тривалістю 2 години розпочинаються о 10:00, 12:30 та 15:00. Школа чарівників – це унікальна можливість для дітей весело та корисно провести час, навчитися виготовляти власними руками цікаві речі, поринути у неймовірну подорож до світу казок, магії та чарів.
-У нас давно була ідея зробити корисними та цікавими літні канікули для чернігівських дітей. Окрім того, самі громадяни зверталися з різноманітними пропозиціями на цю тему, - пояснив Сергій Березенко. – Вирішити організувати майстер-класи, на яких діти самі могли виготовляти витвори мистецтва.
За словами політика, організатори вирішили зупинитися на такій ідей, оскільки у світі арт-терапія визнана як така, що розвиває моторику дітей, робить їх спокійнішими, розсудливішими, допомагає думати та розвиватися. - Ми показуємо дітям різноманітні сучасні техніки, як їх потрібно правильно використовувати, даємо юним чарівникам матеріал і вони ідуть додому вже з готовою роботою. Важливо, що ці заняття розвивають фантазію дитини. Матеріал однаковий, а вироби виходять різними, - пояснила нам Валентина Мисник, директор студії дизайну та школи естетичного виховання «Зима-літо».
Дітям літня школа чарівників припала до душі. – Мені дуже подобається, що ми тут працюємо із живим матеріалом, - ділиться враженнями восьмирічний Денис. – Я сьогодні сплів віночок із троянд, ромашок та жоржин. Подарую його мамі.
До речі наші чернігівські діти дуже розумні та чуйні. Вони захотіли допомогти нашим бійцям на сході. Організатори вирішили, що наприкінці кожного тижня роботи школи чарівників будуть проводити аукціони, на яких продаватимуть дитячі витвори мистецтва. А виручені кошти передадуть на потребу солдатам. – Це неймовірно важливий симбіоз добрих справ. Ми розвиваємо діток і допомагаємо хлопцям на сході. Все що заробимо, передамо в АТО. І це буде виключна заслуга дітей, - таку думку висловив Сергій Березенко.
Тож якщо ви хочете, аби ваша дитина цікаво провела час, навчилася майструвати різноманітні речі, допомогла нашим воякам, обов’язково приходьте до «Березового Гаю» у «Дитячу літню школу Чарівників». Ви не пошкодуєте.

Добавлено: 6-07-2015, 10:33
0
0

Похожие публикации


Наверх