онлайн казино Украины

Кого звільнити від сплати земельного податку?

Кого звільнити від сплати земельного податку?Громадянам про пільги по сплаті земельного податку розповідає сектор комунікацій Державної податкової інспекції у місті Чернігові.
Перелік категорій фізичних осіб, які звільняються від сплати земельного податку, визначено у п.281.1 ст. 281 Податкового кодексу України та поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
- для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;
- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в містах – не більш як 0,10 гектара;
- для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;
- для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.
Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
«Фізична особа, яка має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання та право на застосування пільги щодо сплати земельного податку, може самостійно обрати земельну ділянку, на яку буде отримано пільгу» - зазначила начальник відділу адміністрування майнових податків ДПІ у м.Чернігові Олена Березовська.
Додатково повідомляємо, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав. Оформлюється таке право відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
«Для отримання пільги щодо сплати земельного податку фізична особа повинна подати до податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи», посвідчення «Учасник бойових дій», посвідчення «Інваліда війни», посвідчення «Учасник війни», посвідчення «Члена сім’ї загиблого» тощо»,- поінформувала Олена Березовська.
Особливості справляння земельного податку визначені у ст. 269-290 Податкового кодексу України.
Звертаємо Вашу увагу, що земельний податок у 2015 році громадянам необхідно сплатити до 28 серпня 2015 року.
У разі виникнення питань прохання звертатися за тел.: 65-28-80 або завітати до податкової міста за адресою: вул. Кирпоноса, 28, каб.4.

Добавлено: 30-06-2015, 10:19
0
0

Похожие публикации


Наверх