онлайн казино Украины

Громадські організації підтримають у 2013-му

Громадські організації підтримають у 2013-муВиконавчий комітет міської ради погодив проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Програма розроблена відділом звернень громадян та соціальних питань міської ради на основі пропозицій, внесених кожною громадською організацією.

За словами начальника відділу звернень та соціальних питань С. Кухаренка, Програма має на меті об'єднання зусиль органів виконавчої влади та громадських організацій для забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами, зокрема:

- на проведення благодійних акцій та культурно-масових заходів;

- на вирішення проблем часткової зайнятості;

- на збір, систематизацію та оновлення інформації про туристичну інфраструктуру м. Чернігова.

Всього з міського бюджету м. Чернігова протягом року планується надати фінансову допомогу 16 громадським організаціям на загальну суму 628 739 грн. Реалізація заходів Програми об’єднає зусилля органів місцевого самоврядування та громадських організацій у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами у м. Чернігові.

Виконком доручив відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради внести проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік на розгляд міської ради.

Добавлено: 21-11-2012, 11:58
0
0

Похожие публикации


Наверх